Zwrot podatku z zagranicy

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku nasza Kancelaria Podatkowa oferuje pomoc osobom pracującym za granicą polegającą na świadczeniu usług w zakresie odzyskiwania zapłaconego za granicą podatku. Naszym celem jest zapewnienie rzetelnej obsługi dostosowanej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Szczególną wagę przywiązujemy do świadczenia usług na najwyższym poziomie i skutecznego dbania o interesy naszych klientów. Dzięki stałemu podnoszeniu kwalifikacji realizujemy usługi najwyższej jakości. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie i satysfakcja klienta.

Pomagamy sprawnie i skutecznie załatwić wszelkie formalności w rozliczeniu się z zagranicznymi urzędami skarbowymi z zapłaconego tam podatku.

Naszą specjalnością są rozliczenia podatkowe w:

  • Niemczech
  • Wielkiej Brytanii (Anglia, Walia, Szkocji, Irlandia Płn)
  • oraz Holandii.

Dzięki współpracy z kancelariami podatkowymi działającymi na terenie tych krajów oferujemy naszym klientom szybkie i rzetelne rozliczenie podatku oraz uzyskanie najwyższych możliwych zwrotów. Oceniamy stan prawny oraz możliwości uzyskania zwrotu podatku wykorzystując aktualne przepisy ustawodawstwa podatkowego. Gwarantujemy bezpieczeństwo wykonanej usługi, gdyż zwrot podatku przelewany jest na podane przez klienta konto. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych przy składaniu dokumentów. Płatność realizowana jest na naszą rzecz po wykonaniu usługi. W celu uzyskania informacji jak wygląda procedura rozliczania i jakie są niezbędne w tym celu dokumenty wystarczy skontaktować się z naszym biurem, a z przyjemnością udzielimy informacji na każde pytanie.

Sporządzamy również roczne zeznania podatkowe osobom pracującym za granicą.