O firmie

Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY z siedzibą w Będzinie jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi księgowe przez wysoko wykwalifikowaną, prężną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie, poparte stosownym wykształceniem i kwalifikacjami.

Działamy w oparciu o bogate doświadczenie profesjonalnie dobranej kadry pracującej w księgowości od 1999 roku. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie zawodowe OC. Wspomagamy firmy w zakresie prowadzenia działalności, właściwego zarządzania oraz podejmowania przez nie racjonalnych decyzji gospodarczych. Jesteśmy z naszymi klientami od momentu „pomysłu na firmę” poprzez pomoc w jej rejestracji, adaptację na rynku, po realizację wytyczonych celów. Towarzyszymy w trudnych chwilach, pierwszych niepowodzeniach i pierwszych sukcesach, by później z satysfakcją obserwować, jak firma osiąga stabilizację gospodarczą oraz generuje zyski. Wspomagamy naszą wiedzą, służymy radą i przede wszystkim dbamy o przestrzeganie przepisów prawa podatkowego z uwzględnieniem optymalizacji podatkowej.

Naszym celem jest zapewnienie rzetelnej obsługi dostosowanej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Szczególną wagę przywiązujemy do świadczenia usług na najwyższym poziomie i skutecznego dbania o interesy naszych klientów. Dbamy także o systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji, aby zawsze być na bieżąco w sprawach zawodowych. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania wykorzystując naszą wszechstronną wiedzę i zdobywane każdego dnia doświadczenie zawodowe.

  • Obsługujemy podmioty prowadzone zarówno przez osoby fizyczne, jak również spółki osobowe i kapitałowe.
  • Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, podatkowej księdze przychodów i rozchodów, pełnej księgowości.
  • Prowadzimy niezbędną dokumentację, rejestry i deklaracje: VAT, PIT, CIT, ZUS, a także świadczymy szereg usług dodatkowych.
  • Pomagamy osobom, które stawiają pierwsze kroki decydując się na założenie swojej własnej działalności gospodarczej.

Pomagamy sprawnie i skutecznie załatwić wszelkie formalności w rozliczeniu się z zagranicznymi urzędami skarbowymi z zapłaconego tam podatku. Naszą specjalnością są rozliczenia podatkowe w: Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Holandii. Pomagamy także w rozliczaniu osób pracujących za granicą z polskim urzędem skarbowym.

Świadczymy usługi na terenie śląskich miast takich jak:
Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Sławków, Czeladź, Wojkowice, Siemianowice Śląskie, Bytom, Piekary Śląskich, Mysłowice, Jaworzno, Chorzów, Katowice.